Kanapa rozkładana idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń

Remontując własne mieszkanie od początku miałem w głowie ogólny plan każdego z pomieszczeń. Gdzie postawie łóżko, gdzie będzie stał telewizor, a gdzie komoda. Oczywiście rozkład zmienił się w trakcie późniejszego dobierania mebli i gdy pojawiały się nowe pomysły. Na szczęście wcześniej zdecydowałem poprowadzić remont w kierunku największej uniwersalności, właśnie po to, żeby mieć wolną rękę w wyborze mebli.

Do małego pokoju wybrałem kanapę rozkładaną

kanapa rozkładanaUrządzając każde pomieszczenie starałem się brać pod uwagę jak najwięcej czynników, i każdemu kto stoi przed tą dobrą, ale i męczącą zabawą radzę zrobić podobnie. Gdzie będzie świecić słońce i jak długo, gdzie jest najwygodniejsze miejsce do spania, w którym kącie najprzyjemniej będzie się czytać książkę, a w które miejsce idealnie nadaje się na kwiaty. Gdzie postawić telewizor żeby najwygodniej oglądać filmy, a w którym z miejsc postawić duży stół. Wiele zmiennych i wiele czynników zależnych od siebie nawzajem. Największym problemem było zdecydowanie co zrobić w bardzo małym i wąskim pokoju. Pomysł był jeden, kanapa rozkładana. Niewielki metraż oraz przeznaczenie wymusiły kupno takiej kanapy, ale opłaciło się. Z biegiem czasu coraz bardziej doceniam tą decyzję. Zajmuje małą część pokoju, więc mogłem wstawić tam pojemną szafę wraz z klatką dla psa i całym bałaganem, którego pies wymaga. Wygodna, łatwa w obsłudze i rozkładana. Do tego ogromny wybór wzorów, kolorów i materiałów, którymi może być wykończona pozwolił dobrać taki model, że bez oporów mogę pozwolić mojemu długowłosemu psu na niej się wylegiwać.

Niedrogie rozwiązanie, oszczędzające miejsce na małym metrażu. Jednocześnie gdy sytuacja tego wymaga dodatkowy gość lub dwóch się pomieści. Świetne rozwiązanie dla małych mieszkań i do niewielkich, wąskich pomieszczeń.