Jaką matę chłodzącą wybrać do samochodu?

Jaką matę chłodzącą wybrać do samochodu?

Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Moja praca wymaga ode mnie podróży po całym kraju. W związku z tym, wiele czasu spędzam w samochodzie. Latem bywa do niezwykle uciążliwe. Ostatnio w siedzibie firmy spotkałem się z bardziej doświadczonym przedstawicielem handlowym. Pożaliłem mu się na ten temat, a on odparł, że kiedyś miał to samo, ale kupił sobie matę chłodzącą do samochodu i problem ustąpił.

Zalety maty chłodzącej do samochodu

mata chłodząca na fotel samochodowyZainteresowałem się tematem. Poczytałem trochę na ten temat i doszedłem do wniosku, że mata chłodząca na fotel samochodowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Takie maty mają wbudowany system wentylatorów, które umożliwiają przepływ powietrza pomiędzy siedzeniem a kierowcą i w ten sposób zapobiegają poceniu się. W dodatku można wyregulować ją w zależności od potrzeb to znaczy ustawić różne poziomy chłodzenia. Regulacja odbywa się za pomocą pilota, dzięki czemu jest to bezpieczne rozwiązanie nawet w trakcie jazdy. Montaż maty chłodzącej do fotela jest bardzo prosty. Posiada ona specjalne pasy mocujące, które zapobiegają przesuwaniu się maty i jej zwijaniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Zamówiłem dla siebie matę w kolorze tapicerki samochodu. Dzięki temu po zamontowaniu nie było jej widać, gdyż wyglądała na jednolitą część fotela samochodowego. Od razu ją wypróbowałem. Muszę przyznać, że byłem z niej bardzo zadowolony.

Zakupiona przeze mnie mata była komfortowa i wygodna. Nie czułem różnicy czy siedzę na macie czy bezpośrednio na fotelu. Może nawet na macie było trochę wygodniej. A przede wszystkim bardziej komfortowo. Taka mata jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla samochodów, które nie mają podgrzewanych i chłodzonych siedzeń. Dzięki niej moje podróże stały się bardziej komfortowe i bardziej je lubię.