Jak schudłam przy pomocy dietetyka on-line

  • Post Author:
  • Post Category:Zdrowie

Z nadwagą walczyłam właściwie odkąd pamiętam. Już jako dziecka nie należałam do najchudszych dzieci ale wtedy tak mi to jeszcze nie przeszkadzało. Jednakże kiedy dorosłam to oczywiście chciałam czuć się dobrze w swoim ciele. Próbowałam naprawdę wielu diet ale bardzo długi nic mi nie pomagało.

Usługi dietetyków przez Internet są bardzo profesjonalne

dietetyk przez internetMieszkam w małym mieście i niestety ale nie przyjmuje tutaj żaden dietetyk. Chodziłam kiedyś do specjalisty w innym mieście ale szczerze mówiąc męczyły mnie te ciągłe wyjazdy tam. Poza tym, szczerze mówiąc nie do końca byłam zadowolona z pracy tej dietetyczki. Rok temu przypadkowo trafiłam na wpis na blogu o pewnej pani dietetyk przez Internet, który bardzo mnie zainteresował. Wpis ten opowiadał o tym jak pewnej dziewczynie udało się schudnąć ponad 20 kilogramów korzystając z usług dietetyka on-line. Wtedy też postanowiłam sama spróbować. Oczywiście miałam nadzieję, że tym razem się uda ale podświadomie chyba w to nie wierzyłam. To, co rzuciło mi się w oczy jako pierwsze to niezwykła wygoda. Czat z dietetyczką miałam dostępny praktycznie cały czas, a więc właściwie poświęcała mi ona o wiele więcej czasu niż gdybym chodziła na wizyty w gabinecie. Co dwa tygodnie dostawałam nowe jadłospisy, które były dostosowane do tego ile muszę schudnąć ale też, co bardzo mi się podobało do rzeczy, które lubię i nie lubię. Wszystko było naprawdę profesjonalnie i czułam, że dietetyczka naprawdę się przykłada.

Choć, jak wspomniałam wcześniej, nie byłam przekonana czy mi się uda to razem z pomocą dietetyka on-line schudłam w ciągu roku więcej niż chciałam o 5 kilogramów. Mogę teraz w końcu cieszyć się ładną figurą ale też i przede wszystkim lepszym samopoczuciem i zdrowiem. Jestem naprawdę szczęśliwa i gdyby nie dietetyczka przez Internet to na pewno by mi się to nie udało.