Jak będę pakowała prezenty na święta czyli taśmy pakowe

Jak będę pakowała prezenty na święta czyli taśmy pakowe

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Och, z jednej strony jeszcze tyle czasu, a z drugiej jest go tak mało. Jak sprawdzałam, to w zasadzie mam już kupione prezenty na święta, ale w co ja je teraz zapakuje? Wiadomo, podstawą muszą być opakowania kartonowe.

Taśmy pakowe to wzmocnienie

taśmy pakoweTakie opakowania kartonowe zawsze się ciepło kojarzą ze świętami, z tym ekscytującym momentem w którym dzieci je rozrywają, aby się dostać do prezentu. Znalazłam takie opakowania kartonowe, które spełnią moje wymogi. Przede wszystkim kupiłam kartony fasonowe, które występują w wielorakich rozmiarach. Zależy mi na tym, aby te kartony fasonowe mogły pomieścić zarówno książki, jak i kolekcję metalowych samochodzików. Sprawdzałam część i faktycznie, większość się mieści. Te kartony fasonowe to całkiem niezły pomysł i też ostatecznie ładnie się prezentują. Kupiłam też solidne i trwałe taśmy pakowe, które prezenty wzmocnią, no nie tyle prezenty co ich zamknięcie. Taśmy pakowe kupiłam w różnych kolorach, żeby było weselej. Dla zabawy prezent męża owinęłam w te taśmy pakowe, będzie miał mój chłop trochę zabawy, zanim się dostanie do najnowszej płyty swojego ulubionego zespołu. Dla moich małych dam kupiłam biżuterię, którą sprowadziłem z małej miejscowości. Wykonana ręcznie i była zapakowana w koperty bąbelkowe. Świetnie, bo te koperty bąbelkowe były na tyle solidne, że można było ich powtórnie użyć. Dlatego już koperty bąbelkowe pozostawiłam w stanie surowym. Tylko adres zakleiłam karteczką z imieniem moich córek. Mojemu synowi, który bawi się w kolekcjonowanie karteczek z piłkarzami. Zapakowałam te karty w woreczki strunowe.

Wiem, że są wykonane z dobrego materiału. Dlatego te woreczki strunowe, również będzie mógł wykorzystać w przyszłości do przechowywania swojej kolekcji. No już ten problem z pakowaniem mam załatwiony.

O taśmach poczytasz na http://pakowacz.eu