Jadę do zakładu pogrzebowego

Jadę do zakładu pogrzebowego

 

Kiedy zostałam sama to nie miałam pojęcia jak się zabrać za to wszystko. Moja sąsiadka zaoferowała mi pomoc i dała mi namiary do zakładu, z którego usług korzystała jak odszedł jej ojciec. Poleciła ich, ponieważ była zadowolona z ich usług.

W zakładzie pogrzebowym zostałam profesjonalnie obsłużona

zakład pogrzebowy krakówPostanowiłam więc odwiedzić ten zakład pogrzebowy kraków i skorzystać z usług, które oferowali. Od razu skierowałam swoje kroki do biura, które było otwarte. W środku była kobieta, która przywitała mnie uśmiechem. Wyjaśniłam jej wszystko o ona powiedziała, że na pewno mi pomoże. Pokazała mi katalog z trumnami, które są modne w tym sezonie. Mi zależało, żeby trumna była trwała i wykonana z dobrego materiału. Kobieta wypytała dokładnie jakie mam oczekiwania, po czym wskazała mi w katalogu trumnę, która wyglądała dokładnie tak jak sobie wyobrażałam. Ucieszyłam się tym bardziej, ponieważ była ona w bardzo rozsądnej cenie, dzięki czemu mogłam sobie pozwolić na jej zakup. Wpłaciłam od razu zaliczkę i udałam się do kościoła, żeby dopełnić resztę formalności. Ten zakład pogrzebowy kraków ma bardzo dobrą ofertę, z której jestem bardzo zadowolona. Będę mogłam wszystko dokładnie obserwować a w razie konieczności prosić o jakieś zmiany. Zamówiłam też piękne wiązanki oraz człowieka, który będzie grał na trąbce. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre i czyni ceremonię wyjątkową. Mąż na pewno byłby zadowolony. Zadecydowałam się także na inne dodatkowe usługi, które również były dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma wywiązała się ze wszystkich ustaleń i również ja byłam zadowolona z ich usług. Sąsiadce podziękowałam za namiary i w ramach wdzięczności zaprosiłam ją do siebie na kawę. To dobra kobieta i dobrze, że się przyjaźnimy tak bardzo.