Imprezy masowe, jak je zabezpieczyć

Imprezy masowe, jak je zabezpieczyć

Jestem studentką trzeciego roku ekonomii i poszukuje pracy, która charakteryzuje się elastycznym grafikiem, który mogłabym dopasować do swoich zajęć oraz praktyk. Studiuję na uniwersytecie w Łodzi, więc poszukuję pracy w województwie łódzkim. Nie chciałabym pracować w gastronomii, ponieważ wiem, że się do tego nie nadaje, dlatego poszukuje pracy w zupełnie innej branży niż kelnerka, barmanka.

Informacja na imprezach masowych w Łodzi

Zabezpieczenie imprez masowych ŁódźPrzeglądają po raz kolejny ogłoszenia w internecie (robię to na bieżąco po trzy razy dziennie), znalazłam ogłoszenie Zabezpieczenie imprez masowych Łódź. Spotkania informacyjne odbywały się często i przez trzy dni. W ogłoszeniu napisali, że warto przyjść i chociaż dowiedzieć się jak taka praca wygląda. Z racji tego, że termin mi odpowiadał postanowiłam pójść i sprawdzić co oferują. W końcu za samo pójście nic nie tracę. Wchodząc do sali zauważyłam mnóstwo zainteresowanych osób, więc ogłoszenie na pewno zostało dobrze przygotowane. Pani, która prowadziła spotkanie świetnie zaprezentowała plusy pracy. Okazuje się, że Zabezpieczenie imprez masowych Łódź to bardzo fajna praca. Co prawda polega ona na wielu godzinach stania, ale jej plusami jest udział za darmo w różnego rodzaju wydarzeniach. Między innymi są to koncerty, mecze i podobne eventy. Chętnych do takiej pracy rzeczywiście było dużo. Praca jest również czasem niebezpieczna biorąc pod uwagę zachowanie kibiców na meczach, ale postanowiłam się zgłosić i spróbować.

Plusem tej pracy jest to, że sami wybieramy imprezę, na której chcemy pracować. Zabezpieczenie imprez masowych Łódź, nie dotyczy tylko województwa łódzkiego, ale może się zdarzyć również praca na wyjeździe. Stawka jest na tyle dobra, że byłabym w stanie się utrzymać bez podejmowania dodatkowej pracy.