Hotel konferencyjny i organizacja spotkań biznesowych

Hotel konferencyjny i organizacja spotkań biznesowych

Mieszkam od kilkunastu lat w Gdyni. W Trójmieście, na Akademii Morskiej zaczęłam studiować dokładnie trzynaście lat temu. Bardzo spodobał mi się ten kierunek i oddałam się nauce bez granic. Teraz jestem koordynatorem w jednej z największych firm w Europie, która zajmuje się logistyką morską. Często organizujemy konferencje, które odbywają się w hotelu.

Jak wyglądają konferencje w hotelu?

hotele konferencyjne trójmiastoOrganizacja spotkań biznesowych w mojej firmie jest kluczowa, ponieważ dzięki temu można zdobyć dobrych kontrahentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Często na takich konferencjach organizowane są wykłady oraz bankiety. Zwykle odbywa się to w jednym z najlepszych hoteli w Polsce północnej. Jest w nim odpowiednia sala konferencyjno-bankietową, którą każdy podziwia. Hotele konferencyjne Trójmiasto – jest wiele takich miejsc, ale my ufamy temu jednemu. Organizacja takich spotkań zawsze przebiegała pomyślnie. Sympatyczna i profesjonalna obsługa doskonale sobie radzi nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Nigdy niczego nie zabrakło – ani miejsc siedzących, ani jedzenia, ani odpowiedniej muzyki. W hotelu konferencyjnym znajduje się restauracja, w której podają smaczne jedzenie. Oczywiście znajduje się w hotelu nowoczesny sprzęt multimedialny, bez którego nie odbyłoby się profesjonalne spotkanie biznesowe. Jest piękny wystrój i wygodne siedzenia. W sali bankietowej każdy miło spędza czas na rozmowach towarzyskich, a jak muzyka gra, to każdy tańczy.

Bardzo lubię moją pracę, ale najbardziej lubię spotkania konferencyjne w hotelu w Trójmieście. Lubię ten klimat, kiedy każdy do każdego się uśmiecha i jednocześnie dyskutuje na merytoryczne tematy. Często sama prowadzę prezentacje dotyczącą moich kompetencji i wiem jedno – doskonale ten hotel jest przygotowany do takich spotkań.