Holowanie samochodu w Warszawie

Moja koleżanka mieszka od lat w Warszawie. W sumie gdy się spotykamy to zawsze opowiada mi co się jej przytrafiło. A jest osobą można powiedzieć dosyć pechową. W sumie jeśli się coś komuś dzieje z moich znajomych to właśnie jej. Mam wrażenie, że wręcz przyciąga różne sytuacje.

Holowanie w Warszawie samochodu koleżanki

holowanie na terenie WarszawyOstatnio na przykład pojechała jak co tydzień na zakupy do centrum. Robi tak co tydzień i podczas tych zakupów kupuje wszystkie potrzebne rzeczy na cały tydzień. Teraz jednak gdy jechała najpierw coś zaczęło jej dziwnie pukać w samochodzie. Potem samochód nagle zgasł. Koleżanka nie wiedziała co się dzieje. Jeszcze ten samochód zgasł jej na środku naprawdę ruchliwej drogi. I wszyscy tylko na nią trąbili. Koleżanka nie mogła odpalić go ponownie. Zadzwoniła do brata i spytała co się mgło stać. On powiedział jej, że to może być silnik i najlepiej żeby samochód nie jechał już. I ma po prostu wezwać pomoc drogową żeby holować auto do mechanika. Takie holowanie na terenie Warszawy można zamówić przez telefon i tak koleżanka zrobiła. Okazało się, że ten samochód jest naprawdę niedaleko i bardzo szybko przyjechała pomoc do koleżanki. To holowanie przebiegło naprawdę bardzo sprawnie. Zresztą mechanik też był blisko i to jeszcze taki, który mógł od razu zająć się samochodem. Okazało się, że to rzeczywiście silnik. A to holowanie jako usługa nie było wcale drogie. Teraz koleżanka wie, że w takich sytuacjach najlepiej wezwać holowanie żeby samochód nie torował przejazdu.

U mechanika auto było ponad tydzień bo trzeba było poczekać trochę na nowe części. Teraz znowu koleżanka może jeździć swoim samochodem. I ma nadzieję, że szybko jednak nie powtórzy się podobne zjawisko. Bo jest to już któraś naprawa od początku tego roku.