Gramofon z polskimi płytami winylowymi

Gramofon z polskimi płytami winylowymi

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Każdy z nas ma swój własny styl i swoje własne dziwactwa. Nawet, jeżeli na co dzień tego nie wyraża, a szkoda. Takie kwestie sprawiają, że jesteśmy indywidualni i jedyni w swoim rodzaju i moim zdaniem warto je uwydatniać.

Polska płyta winylowa jako wspaniały prezent

polskie płyty winyloweMoim największym dziwactwem, oprócz tego, że uwielbiam jeść czekoladę skropioną sokiem z cytryny, są stare rzeczy. Uwielbiam robić zdjęcia swoim starym polaroidem, który odziedziczyłam po babci. Uwielbiam swój stary i ogromny telewizor w pokoju na którym gram w gry na starych konsolach. Nowinki technologiczne w żaden sposób nie wywołują u mnie ogromnych emocji i zdecydowanie od nowoczesnego i dotykowego telefonu, wolę mój stary z normalną i wygodną klawiaturą. Moi rodzice doskonale wiedzą o moich vintage zapędach i z tego powodu postanowili sprawić mi najlepszy prezent urodzinowy, jaki kiedykolwiek dostałam. Na moje osiemnaste urodziny wręczyli mi przepiękny gramofon oraz… polskie płyty winylowe! I to nie byle jakie, ponieważ zarówno nowe, jak i te pochodzące z rodzinnej biblioteczki, a trzeba przyznać, że jest ona całkiem pokaźnych rozmiarów. Wśród płyt znalazły się wspaniali polscy wykonawcy oraz oczywiście mój ukochany Dżem. Największą radość jednak sprawił mi widok różowej płyty Dżemu. Nie mogłam wyjść z podziwu skąd rodzice dorwali tę starą limitowaną edycję! Kiedy tata pochwalił się, że odnalazł sklep w internecie właśnie z takimi cudeńkami, od razu wiedziałam, na c zacznę odkładać swoje kieszonkowe!

Rodzice sprawili mi ogromną radość tym prezentem. Po podłączeniu gramofonu słuchałam swoich ukochanych wykonawców godzinami. Chwila w której rozbrzmiały pierwsze dźwięki adaptera, była naprawdę prawdziwie magicznym momentem, którego z całą pewnością nie zapomnę do końca życia. Moi rodzice są najlepsi!