Gdzie kupić przedni bagażnik?

Gdzie kupić przedni bagażnik?

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Jest wiele osób, które nie wyobrażają sobie jednośladu bez bagażnika. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ niektórzy codziennie jeżdżą na zakupy lub też wyjeżdżają na dłuższe trasy, a wtedy konieczne staje się spakowanie prowiantu oraz innych niezbędników. 

Przednie bagażniki rowerowe 

bagażnik rowerowy przedniPrzednie bagażniki są przeznaczone do przewożenia większego, bądź standardowego bagażu. Odznaczają się bardzo szerokim spektrum zastosowania, bowiem możemy do nich przymocować skrzynkę lub koszyk w dowolnym rozmiarze. Jest on wyposażony w specjalne gumki, które gwarantują, że nic z niego nie spadnie, a cała konstrukcja jest niezwykle stabilna. Są one przeznaczone głównie dla rowerów turystycznych. Mają różny udźwig, najczęściej od piętnastu do dwudziestu kilogramów. Większość z nich mocuje się na kierownicy i usztywnia prętami, przymocowanymi do piasty, co sprawia, że są niezwykle stabilne. Bagażnik rowerowy przedni jest również wyposażony w uchwyt montażowy do przedniej lampy. W ofercie sklepów rowerowych spotkamy też bagażniki typu low-rider, służące do mocowania sakw podróżnych, jakie znamy z rowerów trekkingowych oraz turystycznych. W rowerach, które posiadają przedni amortyzator, można zastosować bagażnik przytwierdzany do piwotów hamulca. W tym przypadku rozmiar bagażnika i jego niska waga, są jego największymi walorami. Jednak zmniejsza się udźwig i wynosi on około dziesięciu kilogramów. Koszt przednich bagażników, waha się od kilkudziesięciu złotych do nawet ponad dwustu. Wszystko jest kwestią naszych potrzeb. 

Warto zdecydować się na przedni bagażnik, szczególnie, kiedy udajemy się na dłuższą wycieczkę rowerową. Wtedy często, tylny bagażnik, okazuje się być niewystarczający. Tego typu bagażniki są bardzo proste w montażu i spokojnie poradzimy sobie z tym na własna rękę.