Fotograf wybrany przez żonę

Fotograf wybrany przez żonę

Jak wiadomo wiele par młodych dba bardzo o takie kwestie, jak fotograf na wesele. Ja sam osobiście nie miałem do tego głowy, dlatego postanowiłem wszystkie kwestie organizacyjne, zarówno te związane z wyborem odpowiedniej osoby, jak i formalności zrzucić na moją przyszłą żoną, która lubi takie rzeczy. Moja żona ma talent do odnajdywania różnych ciekawych osób do współpracy, więc jak najbardziej mogłem być spokojny.

Poszukiwania najlepszego fotografa

fotograf na ślub bydgoszczPoszukiwania oczywiście rozpoczęła od umieszczenia wpisu w popularnym serwisie społecznościowym z zapytaniem, czy ktoś z naszych znajomych zna dobrego fotografa, który podjąłby się zlecenia na najbliższy weekend. Wiemy, czasu było trochę mało, jednakże wiedzieliśmy, że na pewno ktoś się znajdzie, przecież każdy chciałby zarobić kilkaset złotych w jeden wieczór. Jak się okazało propozycji padło sporo i jedyne, co musieliśmy zrobić, albo aż tyle, to wybranie takiej osoby, która dostarczy nam później najlepszej jakości zdjęcia, które będą olśniewające. Tym bardziej, że moja narzeczona wybrała taką sukienkę, że mam nadzieję, że fotograf ślubny to na nią zwróci największą uwagę. Po kontakcie z fotografem wiedzieliśmy, że to jest dobra osoba na swoim miejscu. Ja się jednak nie wtrącałem w te kwestie, a wszystkie formalności oraz sprawy logistyczne załatwiła moja żona, która bardzo dobrze poradziła sobie ze współpracą z wybranym fotografem. Fotograf na ślub Bydgoszcz był właśnie z tej miejscowości co nas cieszyło, gdyż nie musieliśmy płacić dodatkowych pieniędzy za dojazd fotografa do nas.

To było jedne z wielu ograniczeń kosztów, które później nastąpiły. Z racji tego, że jednak budżet nas przerósł, mogliśmy pozwolić sobie na bardzo wiele odbitek zdjęć, które wykonane zostały bardzo profesjonalnie.