Fotograf ślubny i reportaż ze ślubu

Fotograf ślubny i reportaż ze ślubu

Muszę załatwić sobie fotografa ślubnego, gdyż zbliża się termin mojego ślubu. Najlepiej będzie, jeśli zrobię to jak najszybciej, bo wiadomo, że ci fotografowie, którzy mają największe umiejętności oraz są renomowani, mają najszybciej zajęte terminy.

Fotograf ślubny a wybór oferty

fotograf ślubny BydgoszczNiestety, jeśli chodzi o takich usługodawców, trzeba się naprawdę pospieszyć z zajęciem sobie terminu odpowiednio wcześniej. Inaczej niestety może być za późno i będzie trzeba zadowolić się ofertą któregoś z mniej zdolnych fotografów, choć też niekoniecznie. Można trafić na mniej rozchwytywanego fotografa, który również zrobi nam dobre zdjęcia. Być może nie ma jeszcze takiej renomy jak bardziej doświadczone osoby. To go jednak nie wyklucza. W końcu spodobał mi się pewien fotograf ślubny, oczywiście, pod względem proponowanej oferty. Chciałam jednak wykonać wyłącznie sam reportaż ślubny, a ten fotograf niestety nie umożliwiał tego. Zdziwiłam się, bo myślałam, że oferta zawsze jest elastyczna, bo usługodawcy zależy na tym, aby mieć klientów na swoje usługi. Temu jednak jakoś nie zależało widocznie na tym, abym korzystała akurat z niego wyłącznie w zakresie reportażu. Najmniej obszerna oferta zakładała uwiecznienie przygotowań, błogosławieństwa i ślubu. Ja zaś chciałam mieć reportaż wyłącznie z uroczystości ślubnej. Być może fotograf stwierdził, że mu się to nie opłaca. Poszukałam innego i jestem z nim umówiona w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że się dogadamy, bo nie mam już sił na poszukiwania.

Rodzina mi mówi, że skoro chcę mieć uwiecznione tylko chwile w kościele, to nie powinnam się denerwować, bo na pewno się jakiś fotograf ślubny znajdzie w takim wypadku. Ja jednak nie jestem tego taka pewna, bo pewnie fotografom będzie zależało na bardziej obszernych zleceniach. Nie chcę zaś korzystać z usług byle jakiego fotografa.

Więcej znajdziesz na romanjagodzinski.com