Firma od cięcia tworzyw sztucznych szuka pracownika

Firma od cięcia tworzyw sztucznych szuka pracownika

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Moje przedsiębiorstwo na przestrzeni lat mocno się rozwinęło i na dzień dzisiejszy zatrudniam ponad dwustu pracowników. Każdy doskonale zna swoje obowiązki. Wszyscy zostali odpowiednio przeszkoleni, by jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Cięcie tworzyw sztucznych i oferta na stronie

cięcie tworzyw sztucznychProdukujemy tworzywa techniczne oraz wszelkiego rodzaju gabloty pleksi, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Moja firma wprowadziła jakiś czas temu dwuzmianowy czas pracy, dzięki czemu nie mamy żadnych opóźnień w dostawach. Niedawno zgłosił się do mnie Włodzimierz, który w firmie odpowiada za cięcie tworzyw sztucznych i zakomunikował mi, że się zwalnia. Przeprowadza się z całą rodziną do innego miasta i nie może więcej dla mnie pracować. Oczywiście zgodziłem się na jego odejście, ponieważ nie chciałem mu nic utrudniać. Muszę jednak szybko znaleźć pracownika, który będzie wykonywał specjalistyczne ciecie tworzyw sztucznych, więc od razu umieściłem ofertę pracy na stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa. Zgłosiło się wielu chętnych, niestety nie każdy z nich posiadał odpowiednie doświadczenie, więc ich od razu wyeliminowałem. Następnego dnia do mojego przedsiębiorstwa przyszedł człowiek w sprawie pracy. Nie miał ze sobą żadnych dokumentów, ale powiedział, że wie jak przeprowadza się poprawnie cięcie tworzyw sztucznych i może mi pokazać, jeśli się na to zgodzę. Nie miałem nic do stracenia a czas mnie gonił, więc od razu poszliśmy do maszyny. Facet wiedział dokładnie jak postępować i rzeczywiście wykonał doskonałe cięcie tworzyw sztucznych. Wydawało mi się, że nawet lepiej sobie radzi niż Włodzimierz.

Zapytałem go zatem od kiedy może rozpocząć pracę a on odpowiedział, że już teraz może zostać. Miałem niezłego farta i od razu przygotowałem dla niego umowę o pracę. Nie muszę się już niczym martwić.