Farby do tkanin, plakatowe, w sprayu oraz farby do twarzy

Farby do tkanin, plakatowe, w sprayu oraz farby do twarzy

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Wśród farb dla plastyków jest w czym wybierać. Jest wiele sklepów, które oferują różne rodzaje farb. Na uwagę zasługują na pewno modne ostatnio farby do tkanin. Dzięki tym farbom można tworzyć różne wzory, napisy, motywy na bluzach, T-shirtach, spodniach, torbach, butach – możliwości są wręcz nieograniczone.

Farby do malowania twarzy, farby dla dzieci, do tkanin i inne

farby dla plastyków sklepTakie farby nadają się na praktycznie każdy materiał – zarówno na jutę jak i bawełnę, len, jedwab. W ofercie sklepów znajdują się farby utwardzane termicznie – wtedy trzeba zaprasować wzór, aby uzyskać pożądany efekt. W ten sposób zabezpiecza się również wzór przed praniem. Farby do tkanin sprzedaje się w zestawach, na sztuki, w tubkach (reliefach). Nerchau, Dr Granosik, Pentel, Pidilite, Giotto to producenci popularnych farb do tkanin dostępnych niemalże w każdym sklepie z materiałami plastycznymi. Farby plakatowe są z kolei wykorzystywane bardzo często w czasie pracy z dziećmi. Są to farby, których używa się np. w szkołach, ale też różnych eventach – imprezach artystycznych i nie tylko. Farba plakatowa ma konsystencję gęstą. Może być sprzedawana w butelkach o pojemności 1l, ale też w zestawach mniejszych – idealnych dla dzieci. Każdy farby dla plastyków sklep oferuje farby w sprayu. Spray przygotowywany jest na bazie wody i nie należy się martwić, bo jest nieszkodliwy – nietoksyczny. Spray stosuje się nie tylko na otwartym terenie, ale równie dobrze może być wykorzystywany w pomieszczeniach – nawet do pracy z dziećmi. Pojemnik posiada dozownik, dzięki czemu można wykonać dowolne kształty, wzory.

Kolory można nakładać jeden na drugim. Farba w sprayu dobrze pokryje powierzchnię i jest odporna na promienie słoneczne. Popularne są też farby do malowania twarzy i innych części ciała. Są to farby bezpieczne oraz zmywalne.