Fabryka żaluzji i zasłon

Fabryka żaluzji i zasłon

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Prowadzenie fabryki to nieustanna walka. Walczy się praktycznie z każdym i o wszystko. Ludzie niestety zwykle nie garną się do pracy – trzeba albo ich poganiać, albo mieć świętą cierpliwość i obserwować, jak migają się od pracy.

Dobre żaluzje ze Szczecina za granicę

żaluzjeJest to raczej smutne – wolałbym mieć zaufanie do swoich pracowników, ale niestety nie zawsze mogę sobie pozwolić na ten luksus. Branża nie jest jakoś szczególnie poważna – produkujemy między innymi wszelkiego rodzaju zasłony okienne i sprzedajemy je na cały świat. Rolety na przykład wysyłamy do Rosji, żaluzje do Niemiec. Handlujemy ze wszystkimi – w końcu roletami nie da się zrobić niczego złego. Gdy próbuję sobie przypomnieć jakikolwiek tego typu wypadek, czy to z roletami czy z żaluzjami, nic nie przychodzi mi do głowy. Nasza sprzedaż cały czas rośnie. Praktycznie z tygodnia na tydzień obserwuję widoczny wzrost zainteresowania moją firmą. Nie tylko produkujemy dobre żaluzje Szczecin i rolety, ale i w dodatku wytwarzamy również plisy. Są tą zasłony okienne nieco innego rodzaju, będące jakby połączeniem tych dotychczas nam znanych. Widziałem to nieraz na zdjęciach i muszę przyznać, że wygląda to naprawdę powalająco. Produkcję prowadzimy w Szczecinie, i tak samo w Szczecinie sprzedajemy swój produkt. Mamy tutaj swój punkt w którym można składać zamówienia, które wysyłamy pocztą lub które można odebrać bezpośrednio w fabryce. Biznes szedł coraz lepiej – nie przejmowałem się kompletnie żaluzjami, bo choć wyszły już z mody jakiś czas temu, to mimo to sprzedają się dobrze.

Roletami też się nie martwię – póki co jest z nimi bardzo dobrze, i raczej nic się w tej materii nie zmieni. Cały czas głowiłem się jednak, czy jest lepszy sposób by sprzedawać plisy. Może zainwestować w kampanię marketingową? Muszę przemyśleć wszystkie możliwe opcje.