Eleganckie upominki – jaki wybrać?

Eleganckie upominki – jaki wybrać?

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Elegancki upominek wręczany ważnemu klientowi to chwyt, który firmy stosują od dawna. Jednak jego rozsądny dobór jest bardzo ważny – tak, aby upominek nie był zbyt wyszukany, kojarzył się w jakiś sposób z naszym biznesem ale i był wystarczająco elegancki. Jakie więc upominki mamy do wyboru?

Jaki elegancki upominek wybrać

upominki premiumNajpopularniejszym podarunkiem są z pewnością długopisy – złocone i grawerowane. Nic dziwnego, ponieważ to podarki uniwersalne. Jednak upominki premium to o wiele większy wybór. Dużą popularnością cieszą się portfele i cała galanteria skórzana. Często dawany w prezencie jest także alkohol. Dobre wino z spersonalizowaną etykietą wręczone w eleganckim, grawerowanym drewnianym pudełku to upominek elegancki a zarazem bardzo uniwersalny. Inaczej sprawa ma się z biżuterią lub perfumami. Tu już musimy dobrać prezent chociażby do płci obdarowywanego, jednak i tak zapewne ciężko będzie nam trafić w jego gust. Dlatego przy biżuterii stawia się na klasykę oraz prostotę: dla panów klasyczne spinki do koszuli a dla pań poste, drobne kolczyki lub wisiorek. Perfumy wręczane zaś są dość rzadko, ponieważ jest to rezent mało uniwersalny. Bardzo luksusowym podarkiem są także eleganckie zegarki ze skórzanym paskiem. Oczywiście wśród upominków premium ważne miejsce zajmuje także elektronika. Tutaj wybór jest szeroki – od eleganckich, designerskich pendrive czy power banków po słuchawki czy aparaty.   

Wybór eleganckiego upominku nie jest łatwy. Decydując się na kolejny model zawsze należy mieć na uwadze okazję oraz charakter współpracy z osobą, której wręczamy upominek. Zegarek lub biżuterię wypada podarować na jubileusz współpracy lub w podzięce za wyjątkowe zasługi, długopis czy elegancki pendrive to także dobry prezent dla np. potencjalnego klienta.