Efektowne powiększanie ust

  • Post Author:
  • Post Category:Zdrowie

Któż nie marzy o wyglądzie jak z pierwszych stron gazet modowych. Urody modelek potrafią nas zmotywować do tego, żebyśmy same chciały dokonać jakichś zmian u siebie. Coraz więcej osób decyduje się na różne zabiegi, ponieważ są one powszechne i ogólnodostępne. Jest wiele salonów, w których można na przykład powiększyć sobie usta, ale ja szukałam takiego najlepszego.

Szybko i bez bólu powiększyłam usta

bezbolesne powiększanie ust w RzeszowieStwierdziłam, że muszę zrobić coś dla mojej urody. Chciałam powiększyć usta, bo miałam dość wąskie i do tego asymetrię warg. Nie wyglądało to zbyt dobrze. Obawiałam się jednak bólu, więc wybrałam bezbolesne powiększanie ust w Rzeszowie i byłam zadowolona, że udało mi się znaleźć specjalistę, który wykona mi cały zabieg bezboleśnie. Miałam mieć jakieś drobne znieczulenie, jednak pani doktor i tak mówiła, że raczej nie jest to bolesny zabieg. Zależy jeszcze, jaki ktoś miał próg bólu, a ja miałam bardzo niski. Lekkie ukłucie i już piszczałam i strasznie mnie bolało. Wybrałam wypełnienie ust kwasem hialuronowym, jednak nie chciałam mieć jakichś super dużych warg, ale po prostu takie podkreślone i ładnie wypełnione. Ważne było, żeby po prostu wyrównać tę asymetrię, bo strasznie się z nią czułam. Była bardzo widoczna i przygaszała przez to całą urodę. Cały zabieg potrwał krótko, pani przez dokładne naniesienie preparatu wyrównała nierówności, a moje wargi ładnie się uwydatniły. W końcu będę miała piękne usta. Tak się cieszyłam, że mój problem w końcu się skończy.

Każdy może powiększyć sobie usta. Jak widać na moim przykładzie, nic mnie nie bolało i czułam się komfortowo. Wyrównałam to co chciałam. Przez kilka dni miałam lekkie ślady po iniekcji, jednak zniknęły i teraz już nic nie widać. Wszyscy znajomi od razu zauważyli różnicę.