Dystrybutor kalendarzy trójdzielnych dla firm

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Sześć lat temu zacząłem prowadzić swój własny sklep. Już od jakichś kilku lat marzyło mi się prowadzenie swojego własnego biznesu, tak więc plan ten postanowiłem wcielić w życie, kiedy pojawiła się okazja. Okazja pojawiła się, gdy właściciel miejscowego sklepu papierniczego postanowił ten swój sklep sprzedać.

Kalendarze trójdzielne dla firm – jak się sprzedają?

kalendarze trójdzielne dla firmJa w porozumieniu z moją małżonką postanowiłem ten właśnie sklep od niego odkupić i przekształciłem go w potężny, prężnie rozwijający się sklep, który działa jako oficjalny dystrybutor różnego rodzaju kalendarzy, takich jak na przykład fascynujące kalendarze trójdzielne dla firm. Okazało się, że przekształcenie tego sklepu było naprawdę strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki temu interes zaczął się kręcić dużo lepiej niż za czasów poprzedniego właściciela. Obecnie praktycznie każda znajdująca się w mieście, w którym działam firma zamawia właśnie u mnie różnego typu kalendarze. Także różnego rodzaju placówki, czy instytucje zamawiają w tym moim sklepie różnego rodzaju kalendarze książkowe z logo swojej placówki. Akurat na takie kalendarze z logo trzeba czekać dość długo. Czas oczekiwania jest długi, ponieważ takie logo robione jest nowoczesną techniką, jaka jest tłoczenie na gorąco. Wszystkie kalendarze, które robione są na indywidualne, spersonalizowane zamówienie są wykonywane w wydawnictwach, czy drukarniach z którymi współpracujemy. Generalnie rzecz biorąc mamy taką możliwość, żeby w całości spersonalizować swój własny kalendarz i wybrać praktycznie wszystkie elementy.

Poczynając od jakości okładki, po kolor, czy czcionkę. Taka opcja gruntownego spersonalizowania jest dość droga i trzeba czekać na realizację takiego właśnie zamówienia ponad dwa miesiące, jednakże to nie odstrasza ludzi, ponieważ właśnie najwięcej mamy takich spersonalizowanych zamówień.