Duże hale na targach ogrodniczych

 

Raz do roku w moim mieście odbywają się targi ogrodnicze. Ja jestem z zawodu projektantem terenów zielonych, dlatego postanowiłem w tym roku wziąć udział w tych targach. Musiałem się jednak do tego dobrze przygotować. Zrobić plan oraz zainwestować w namiot, pod którym zorganizuję swoje stanowisko targowe.

Szukając hali namiotowej

hale namiotoweWzorując się na poprzednich targach ogrodniczych, pamiętam, że każda z firm miała swój duży namiot wręcz wyglądający, jak hala. Pod tym namiocie oferowała swoje usługi lub rośliny. Ja nie potrzebowałem aż tak dużego miejsca, ponieważ jestem tylko projektantem. Wystarczyło mi skromne zadaszenie, ale najpierw wmusiłem je wypożyczyć. Udałem się do firmy, która oferuje swoim klientom hale namiotowe. Większość takich namiotów miała duże rozmiary. Takie, w których można byłoby zrobić duże przyjęcie, bankiet a nawet wesele. Hale namiotowe były bardzo dobrze skonstruowane, dlatego nawet silny wiatr nie był w stanie ich przewrócić. Jeśli chodzi o targi na świeżym powietrzu – jest to dobre rozwiązanie, bo nigdy nie wiadomo, czy będzie dobra pogoda. Ja szukałem coś mniejszego i znalazłem. Był to mały namiocik z czterema filarami i zadaszeniem. Był dla mnie wystarczający, ponieważ ja sam biorę udział w takich targach. Wiem, że wśród hal namiotowych będzie wyglądał skromnie, ale lepiej mi się to opłaca. Kiedy nadszedł dzień targowy, w miejscu handlowym rozłożone były i większe i mniejsze hale namiotowe. Było również kilka stoisk podobnych do mnie.

W tym roku również będę brał udział w targach ogrodniczych, jednak jak dojdzie do wynajmowania namiotu, to wypożyczę tym razem coś większego, ponieważ nawiązałem współpracę z firmą produkującą drewniane pergole i inne ozdoby ogrodowe. Sądzę, że większa hala namiotowa tym razem będzie najlepszym rozwiązaniem.