Drzwi i okna od jednej firmy

Drzwi i okna od jednej firmy

 

Znana firma, produkująca okna, postanowiła poszerzyć swoją ofertę. Od ubiegłego miesiąca weszły na rynek oryginalnego projektu drzwi. Wzory ich tworzone są we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami. Firma postawiła na klasykę, ale nie brakuje też modeli bardziej nowoczesnych. Każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. 

Producent okien wprowadza do oferty drzwi

drzwi zewnętrzne z montażemCo skłoniło znanego producenta do poszerzenia asortymentu o drzwi? Z tego, co udało nam się ustalić to przede wszystkim potrzeby rynku. Coraz więcej właścicieli nowych domów poszukuje jednej firmy, która zajmie się zarówno oknami, jak i drzwiami, przy wykańczaniu wnętrz. Jest to o wiele prostsze, gdyż nie wymaga dodatkowych poszukiwań. Drzwi, które producent wprowadził na rynek od razu spotkały się ze sporym zainteresowaniem.  Na razie w sprzedaży dostępne są tylko modele drzwi wejściowych, jednak już w najbliższym czasie mają się pojawić również drzwi wewnętrzne. Klienci są na ten moment bardzo zadowoleni, gdyż zamawiają drzwi z montażem od razu w cenie. Firma znaczenie obniżyła koszty profesjonalnego montażu drzwi, w porównaniu do konkurencji. Wszystkie drzwi mają oczywiście kilkuletnią gwarancję, a firma zobowiązuje się wysłać swoich specjalistów, w razie jakichkolwiek problemów. Zobaczymy więc, jak sprawdzi się nowa strategia znanej firmy. Wszystko wskazuje na to, ,że będzie to kolejny odniesiony sukces tej firmy a kraju. Zarząd już przymierza się też do wejścia na rynki zagraniczne.

Dobra wiadomość dla tych, którzy są w trakcie budowy dom. W kwestii wstawiania drzwi i okien możemy zgłaszać się już tylko do jednej firmy, co wychodzi o wiele taniej, nie licząc zaoszczędzonego czasu. Zapewne konkurencja podchwyci temat i zacznie się duża obniżka cen, co jest dobra dla klientów.