Druk teczek – czy warto?

Druk teczek – czy warto?

  • Post Author:
  • Post Category:Reklama

Jedną z metod marketingu zdobywających sobie sukcesywnie coraz większą popularność jest druk teczek firmowych. Poniższy tekst ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie na czym to polega, i czy warto się na coś takiego zdecydować. 

Drukarnie zaspokajają żądania klientów dotyczące druku teczek

druk teczekDrukarnie prześcigają się w szerokim doborze wzorców, jakie mogą być użyte do wydruku teczek. O ich ostatecznym wyborze decyduje jednak klient. Rodzajem papieru najczęściej używanym przy realizacji tego rodzaju zamówień jest matowy papier kredowy. Wydruk może być również dodatkowo uszlachetniony dzięki użyciu folii. Folia może być zastosowana w wersji matowej, w wersji soft, lub też w wersji z połyskiem. Drukarnie chętnie walczą o klienta, oferując przystępne ceny, oraz liczne promocje. Co od zasady klienci decydujący się druk teczek w większej ilości mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Cena w przeliczeniu za jedną teczkę jest z reguły niższa, gdy klient decyduje się na wydruk 700 – 800 teczek, niż w przypadku, gdy klient składa zamówienie na wydruk 100, czy 200 teczek. Ceny w tych wypadkach wahają się od  do 4 złotych za jeden egzemplarz. Drukarnie starają się dbać o pieczołowitą realizację wszystkich sugestii zgłoszonych przez klienta, tak aby był on maksymalnie zadowolony z efektu finalnego. Drukarnie starają się również maksymalnie skracać terminy realizacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych offsetowych i cyfrowych technologii nie odbywa się to jednak kosztem jakości wykonania zamówionego produktu.

Bogata oferta drukarni sprawia, że przedsiębiorcy i inne podmioty decydujący się na tani wydruk teczek ofertowych mają w czym wybierać i przebierać. Zaawansowane technologie, oraz szeroki wybór materiałów sprawiają, że zadowolenie klientów nie maleje.