Dowiaduję się o przetargu na windy osobowe

Dowiaduję się o przetargu na windy osobowe

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

U nas w branży to informacje bardzo szybko się roznoszą. Mam dobre relacje ze wszystkimi kolegami po fachu i zawsze o wszystkim jestem informowany na bieżąco.

Windy osobowe i szansa wygranej

windy osoboweJakiś czas temu gdy jechałem do klienta omówić windy osobowe, które ode mnie chciał zakupić to spotkałem na mieście Artura, który jak ja oferuje również windy gastronomiczne i chwilę porozmawialiśmy. Pochwalił się, że właśnie podpisał ciekawy kontrakt na windy kuchenne i wracał do biura, aby poinformować pracowników. Od Artura dowiedziałem się, że jeden z większych w naszym rejonie inwestorów, planuje ogłosić przetarg na widny towarowe i Artur zachęcał mnie do wzięcia udziału. On również oferuje windy towarowe i podobnie jak większość kolegów z branży, przystąpi do tego przetargu. Dopytałem go więc o szczegóły związane z przetargiem na windy towarowe i zapewniłem, że wezmę udział pod uwagę. Muszę to jeszcze omówić z moim księgowym i sprawdzić jak stoimy z pozostałymi zamówieniami. Wiem, że w kolejce czeka klient na godne polecenia windy osobowe i to jego w pierwszej kolejności musimy obsłużyć. Kiedy wróciłem do biura to zwołałem zebranie. Poinformowałem wszystkich pracowników, że szykuje się przetarg na widny towarowe i kazałem im przygotować raport na temat stanu zamówień. Okazało się, że mamy jeszcze do wykonania windy gastronomiczne i będziemy mogli zabrać się za przygotowania do przetargu. Ucieszyła mnie ta informacja, zwłaszcza, że mój księgowy przedstawił mi zadowalające wyniki finansowe. Ogłosiłem zatem, że wystawimy nasze windy towarowe na przetarg.

Pracownicy bardzo się ucieszyli, bo wiedzieli, że dzięki temu będziemy mieli więcej pracy. Zaangażowałem również swoją asystentkę do załatwienia wszystkich formalności związanych z udziałem w tym przetargu. Mamy szanse wygrać.