Dostarczam produkty do malowania proszkowego

Dostarczam produkty do malowania proszkowego

U nas w robocie to czasami są przestoje i wtedy sobie organizujemy jakieś dodatkowe zajęcia. Ja to na przykład lubię jeździć z jakimiś towarami do Gliwic czy też Opola i chętnie zgłaszam się do jakichś transportów.

Najlepszej jakości malowanie proszkowe

malowanie proszkowe

Oczywiście międzynarodowe nie wchodzą w grę, bo tym zajmuje się mój kolega Euzebiusz. Niedawno do przewiezienia były jakieś produkty, którymi wykonuje się malowanie proszkowe i miałem wszystko dowieść do jeden gliwickiej hurtowni. Podobno zaopatruje się tam większość warsztatów, które wykonują malowanie proszkowe, bo mają dobre ceny. Chyba to jest typowa taka hurtownia przeznaczona dla przedsiębiorców. Tak przynajmniej słyszałem. Od razu poszedłem do chłopaków na magazyn, by zapakowali mi wszystkie produkty i na miejscu okazało się, że są jeszcze produkty, którymi jest wykonywana renowacja felg i one także mają trafić do tej hurtowni. Ja to dobrze wiem jak odbywa się taka renowacja felg, bo już miałem to wykonywane w moim samochodzie. To dobry rocznik a felgi są unikatowe, dlatego zależało mi, żeby wyglądały jak nowe. No dobra, zapakowali mi wszystko, dostałem adres tej hurtowni i ruszyłem w trasę. Drogę do Gliwic to ja znam na pamięć, bo często tam jeżdżę i żadnej nawigacji nie potrzebuję. Euzebiusz to jak jedzie za granicę to musi mieć jakąś nawigację, bo wysyłają go w różne miejsca i nie zawsze wie jak dotrzeć. Po drodze zaczęło mnie zastanawiać to malowanie proszkowe, bo nie zlecałem wcześniej takich prac przy moim samochodzie a podobno takie malowanie proszkowe jest bardzo dobre.

Może zapytam kogoś na miejscu jak dostarczę te wszystkie produkty. Na pewno ktoś będzie wiedział wszystko na ten temat i udzieli mi informacji. Może w przyszłości również na to się zdecyduję? Byłoby na pewno dużo taniej i lepiej.

Wiele na temat malowania proszkowego można z całą pewnością znaleźć na – www.lakierniatecza.pl