Dostaję torbę z półśpochami bez stópek

Dostaję torbę z półśpochami bez stópek

  • Post Author:
  • Post Category:Moda

Moja starsza siostra ma już dwójkę dzieci. Zawsze powtarzała, że będzie dla mnie trzymała wszystkie ubrania dziecięce, ponieważ jak zajdę w ciążę to na pewno to mi się przyda. Teraz jestem w ciąży i siostra już zapowiedziała, że szykuje dla mnie paczkę ubrań.

Od siostry dostałam bardzo dużo półśpiochów bez stópek

Półśpiochy bez stópekMoja siostra bardzo poważnie zabrała się do działania, ponieważ ledwo co jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to planowała mnie obdarować ciuchami. Wiedziała dobrze co teraz będzie mi potrzebne i takie rzeczy planowała mi przywieść. Półśpiochy bez stópek, o których mówiła cieszyły mnie najbardziej, ponieważ wiedziałam, że je od razu wykorzystam. Ma ich bardzo dużo i poprosiłam, by tylko je przywiozła. Nie mam na razie wygospodarowanego miejsca, żeby te wszystkie ubrania nosić. Siostra tego samego dnia wieczorem się u mnie pojawiła. Przywiozła dla mnie wielką torbę, w której były ubrania dla dziecka. Półśpiochy bez stópek były w największej ilości a niektóre to nawet nie były rozpakowane. Siostra zawsze dba o odzież i ta również była w świetnym stanie. Nawet wszystko wcześniej wyprała i wyprasowała. Tego dnia długo ze mną siedziała i postanowiła mi pomóc z przemeblowaniem. Czeka mnie sporo zmian i siostra jako doświadczona w tym temacie chętnie mi udzieliła cennych wskazówek. Kupiłyśmy nawet komodę, która będzie stała w pokoju dziecka i idealnie tam pasuje. Półśpiochy bez stópek od razu umieściłam w komodzie i wiedziałam, że zmieszczę tam już niewiele. Najważniejsze już mam.

Kiedy mały się urodził to miałam wszystko przygotowane. Z pomocą siostry poszło mi bardzo łatwo i jestem jej za wszystko bardzo wdzięczna. Dużo mi pomaga i w sadzie zawsze mogę liczyć na jej pomoc. To kochana i dobra kobieta. Uwielbiam ją.