Dorywcza praca a wyposażenie sklepów

Dorywcza praca a wyposażenie sklepów

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Przyszedł czas, kiedy zdałam już maturę i mam trochę wolnego czasu, zanim pójdę na wymarzone studia. Co robić z taką ilością wolnego czasu? Wierzcie lub nie, ale ciągłe siedzenie w domu bardzo męczy. Postanowiłam znaleźć dorywczą pracę w nieco bardziej oryginalnym miejscu, niż moi znajomi ze szkoły, którzy pracowali tylko w supermarketach przy kasie fiskalnej.

Będę sprzedawała wyposażenie sklepów

wyposażenie sklepówPewnego dnia zobaczyłam na witrynie sklepowej ogłoszenie, że mój sąsiad sprzedający używane wyposażenie sklepów poszukuje pracownika do pomocy. Ucieszyłam się, bo znałam pana Władka, więc od razu poszłam z nim porozmawiać. Okazało się, że od niedawna jest pośrednikiem sprzedającym tanie meble sklepowe, póki co swoje biuro ma w domu, a meble składuje w ogromnym garażu. Wytłumaczył mi na czym będzie polegała moja praca – głównie mam wymyślać aranżacje sklepów, ale także wyszukiwać na allegro regały sklepowe i licytować je tak, aby mógł je kupić jak najtaniej. Ucieszyłam się, bo ta praca nie wydaje się szczególnie ciężka, tym bardziej, że zawsze lubiłam projektować wnętrza różnych pomieszczeń tak samo, jak lubię przesiadywać w internecie. W przypływie radości zrobiłam nawet panu Władkowi banner ogłaszający, że u niego można kupić regały sklepowe – używane, oczywiście. Pan Władek bardzo się ucieszył i powiesił banner na ścianie garażu. Dał mi za to premię. Gdy wróciłam do domu i pochwaliłam się rodzicom, jaką pracę znalazłam, bardzo się ucieszyli. Zawsze uważali, że pan Władek jest uczciwym i pomocnym sąsiadem, więc przynajmniej mam pewność, że wypłata będzie pojawiała się zawsze w terminie, a także warunki pracy będą odpowiednie. Spotykając na mieście znajomych, którzy po całym dniu pracy w supermarketach byli wymęczeni, zawsze wspomniałam coś mimochodem o mojej nowej pracy.

Część z nich mi zazdrościła, ale niektórzy mówili, żeby polecić ich panu Władkowi, jak już interes na tyle się rozkręci, że będzie potrzebował nowych pracowników. Obiecałam z nim porozmawiać na ten temat, ale póki co jeden pracownik do pomocy mu wystarczy.

O wyposażeniu sklepów można znaleźć na ktd.com.pl