Dofinansowanie na drzwi i podłogi

Dofinansowanie na drzwi i podłogi

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Jestem Iza Pająk. Dwa miesiące temu skończyłam studia na kierunku zarządzanie firmą. Lubiłam studiować. Zawsze pilnie się uczyłam i na koniec nauki zdobyłam wyróżnienie. Dostałam także propozycje współpracy z biurem karier. Dzięki temu nie muszę szukać pracy. Uczelnia zaproponowała mi dobre warunki finansowe.

Sprzedaż drzwi wewnętrznych

drzwi wewnętrzneUczelnia znajduje się w miejscowości Lublin. Będę miała bardzo blisko od domu. Pojawiła się u nas wczoraj studentka, która skończyła nasza uczelnie rok temu i chce otworzyć swoja firmę. Planuje sprzedawać panele podłogowe a także różnego typu podłogi. Już jest po rozmowach z producentem, który oferuje najlepsze podłogi drewniane. Studentka planuje także sprzedaż drzwi między innymi drzwi wewnętrznych. Planuje wprowadzić także drzwi metalowe. Chce je sprowadzać z zagranicy. Myśli jeszcze o drzwiach drewnianych ale nie wie czy będą cieszyły się zainteresowaniem. Drzwi drewniane są na rynku wiele lat i studentka pani Izabela chce najpierw sprawdzić czy nadal cieszą się dużym m ze strony klientów. Pani Iza chce także zatrudnić specjalistę, który będzie klientom oferował montaż drzwi. To niezwykle ważne dla klientów indywidualnych, którzy nie mają znajomości w takiej branży. Pani iza ma pewnie problem, ponieważ brakuje jej troszkę funduszy na wynajęcie lokalu i zakup sprzętu. Dowiedziała się ostatnio, że jako absolwentka może starać się o dofinansowanie na pierwszy biznes. Potwierdziłam, że to prawdziwe informację. Należy wypełnić kilka formularzy i przedstawić biznesplan.

Następnie komisja oceni czy firma ma szansę żeby się utrzymać na rynku. Jeśli decyzja będzie pozytywna to dofinansowanie zostanie przydzielone. Pani Iza za dwa dni ma donieść wszystkie niezbędne dokumenty. Mam nadzieję, że jej się uda otworzyć firmę.

Więcej w temacie można znaleźć na: apodlogi.pl