Dj z polecenia – czy to najlepsze rozwiązanie?

Dj z polecenia – czy to najlepsze rozwiązanie?

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Kiedy wspomniałam na spotkaniu klasowym, że w tym roku organizuję wesele byłam zdziwiona, że pewna moja koleżanka chce mi bardzo w tym pomóc. Nigdy nie miałyśmy zbyt dobrych kontaktów. Tolerowałyśmy się i czasem pogadałyśmy ale to wszystko.

Nieprofesjonalny dj na wesele

dj na weselePostawiła mnie w dość niezręcznej sytuacji, ponieważ nie mogłam jej odmówić przy całej dawnej klasie. Słyszałam również, że ma sporo problemów i szuka zajęcia by o nich nie myśleć i się nie zamartwiać. Skoro chciała być taka pomocna poddałam się. Dogadywałyśmy się dosyć dobrze widać było, że bardzo jej zależy. Ostatnio pracowałam dosyć sporo dlatego to wszystko było mi na rękę. Jedyny konflikt dotyczył dj na wesele ze Śląską. Koleżanka uparła się na jakiegoś dj którego poleciła jej jakaś sąsiadka. Nie chciałam się zgodzić zwłaszcza, że szukałam osoby profesjonalnej a nie kogoś kto sobie tylko od czasu do czasu dorabia. Mój narzeczony często jeździł na Śląsk, miał tam dużo znajomych którzy polecali mu pewną osobę. Koleżanka przyrzekała nam, że nie pożałujemy. Zgodziłam się tylko po to by przestała marudzić. Znalazłam przypadkowo ulotkę „dj wesele”. W razie kłopotów zatrudniłam go. I bardzo dobrze, że to zrobiłam. Dj weselny koleżanki odwołał swój występ dwa dni przed ślubem.

 

Tłumaczył się, że wypadł mu nagle rodzinny wyjazd i nie może zawieść żony. Nie chciałam dobijać koleżanki mimo, że mnie to zdenerwowało. Widziałam, że źle się z tym wszystkim czuła. Ciągle mnie przepraszała. Długo przekonywałam ją, że nic się stało. Dziewczyna jest bardzo uparta ale w końcu przestała się obwiniać.