Decyduję się na wykonanie makijażu permanentnego

Decyduję się na wykonanie makijażu permanentnego

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

 

Kiedyś to modne były wąskie brwi. Teraz moda się zmieniła i im gęstsze, tym lepiej. Ja oczywiście już przez te lata tak sobie wyskubałam te swoje brwi, że nie było szans, żeby mogły odrosnąć. Nie miałam siły ich malować codziennie rano, bo to było męczące.

Zrobienie makijażu permanentnego było najlepszą decyzją

makijaż permanentny SzczecinOgólnie to nie lubię się malować. Szkoda mi marnować czas na stanie przed lustrem. Wtedy też zaczęłam zastanawiać się nad jakimś stałym rozwiązaniem. Od znajomej w studio tatuażu dowiedziałam się, że w salonach kosmetycznych wykonywany jest makijaż permanentny Szczecin i mogę sobie taki zrobić. Wyjaśniła mi także na czym to dokładnie polega i uznałam, że to taki sam zabieg jak zwykł tatuaż. Byłoby idealnie mieć gęste i grube brwi bez marnowania czasu co rano, żeby doprowadzić je do ładu. Wiedziałam, że ten makijaż permanentny Szczecin jest skierowany dokładnie dla takich kobiet jak ja. Poszłam do salonu, który poleciła mi znajoma. Na miejscu kosmetyczka poprosiła mnie, żebym zmyła makijaż brwi, ponieważ chciała ocenić ich kondycję. Doszła do wniosku, że makijaż permanentny Szczecin zdecydowanie mi jest potrzebny. Od razu zapisałam się na zabieg, który wcale nie był taki drogi. W sobotę mam mieć wykonany makijaż permanentny Szczecin i już nie mogę się doczekać. W sobotę obudziłam się już o siódmej taka byłam zniecierpliwiona. Do salonu poszłam chwilę przed czasem. Na miejscu dokładnie zapoznałam się z instrukcją, którą przekazała mi kosmetyczka i byłam gotowa na poprawę swojego wyglądu.

Wszystko po trzech dniach się zagoiło a moje brwi wyglądają cudownie. Są piękne i w ogóle nie widać, że zostały zrobione. Dobrze, że się na to zdecydowałam, bo teraz rano nie muszę się martwić o wygląd swoich brwi. Jestem szczęśliwa.