Czysta woda w basenie

Czysta woda w basenie

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

 

W wielu ośrodkach, oferujących swoim klientom możliwość korzystania z basenu bądź jacuzzi, ogromny problem przedstawia szybkie, efektywne oraz w pełni bezpieczne zarówno dla skóry, jak i środowiska naturalnego uzdatnianie wody.

Uzdatnianie wody bez użycia chloru

uzdatnianie wody w basenieChoć wiele pływalni, które są przeznaczone dla treningów pływackich oczyszcza wodę za pomocą chloru, w ośrodkach w których kładzie się nacisk na relaks i wygodę gości powinno unikać się tego rozwiązania. Chlor jest drażniący dla skóry oraz generuje bardzo nieprzyjemny zapach, który zwykle kojarzony jest z miejskimi pływalniami. Właściciele ośrodków przedstawiających wysokie standardy powinny zdecydowanie i trwale zrezygnować z tego rozwiązania. Uzdatnianie wody w basenie może być zarówno bardziej skuteczne, jak i mniej nachalne. Istnieje wiele środków, które w sposób w pełni bezpieczny dla skóry oraz środowiska oczyszczają wodę. Tabletki multifunkcyjne do basenu są testowane dermatologicznie, więc w żaden sposób nie powodują podrażnień na skórze, nawet bardzo wrażliwej. Dodatkowo wchodzą w reakcję z wodą, pozbywając się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, zabijając drobnoustroje oraz bakterie, które mogły się w niej pojawić. Jest to szczególnie ważne w miejscach, które przyjmują większą ilość gości. Osoby cierpiąca na przykład na różnego rodzaju grzybice, po wejściu do basenu mogą powodować zakażenie wody, co doprowadza do rozprzestrzeniania problemu na inne jednostki. Po zastosowaniu odpowiednich środków problem definitywnie znika. Dodatkowo środki są bezwonne, co powoduje, że woda jest czysta, jednocześnie wyglądając naturalnie.

Dla wielu ośrodków bardzo ważne jest aby skutecznie oczyszczać wodę z basenów. Jeżeli ta będzie mętna, wiele osób nie zdecyduje się wrócić, aby ponownie skorzystać z oferowanych usług. Dodatkowo tylko dzięki użyciu odpowiednich środków obiekt jest w stanie spełnić restrykcyjne wymogi sanitarne