Czym są profesjonalne naklejki 3d?

Czym są profesjonalne naklejki 3d?

  • Post Author:
  • Post Category:Reklama

 

W ostatnim czasie założyłam własną firmę, dlatego zaczęłam rozglądać się za czymś, co spełniałoby estetyczny wygląd oraz zwracało na siebie uwagę. Tym oto sposobem na doming naklejki 3D. Zapewne chcecie dowiedzieć się co to jest? Otóż jest to metoda powstawania profesjonalnych naklejek, które idealnie podkreślą wizerunek, logo firmy czy też nawet produktu. To dziedzina, którą można wykorzystać niemalże w każdej sytuacji.

Gdzie można umieścić naklejkę?

profesjonalne naklejki 3dMają one szeroką możliwość naklejania w różne miejsca. Począwszy od urządzeń AGD, komputery czy laptop, samochód, a nawet wizytówkę. Zaciekawia swoim wyglądem oraz nieregularnym kształtem – mam na myśli chociażby wybrzuszenie, który daje efekt 3D. Zaletą tego produktu jest to, że kształt zależy od indywidualnego zamówienia, czyli od nas samych. Początkowo martwiłam się, że nie sprawdzą się w niekorzystnych czynnikach atmosferycznych, ale nic bardziej mylnego. Kolejnym atutem jest ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, dzięki mogą prezentować się wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Jak powstają profesjonalne naklejki 3D? Obrazek, który ma znajdować się na naklejce jest drukowana na papierze samoprzylepnym bądź folii. Później jest wycinany i pokrywany żywicą, dzięki której jest bardziej trwały oraz wytrzymały, jeśli chodzi o warunku atmosferyczne. Jako ciekawostkę napiszę, że naklejki te w naszym kraju są również nazywane naklejkami żelowymi bądź wypukłymi.

Naklejka 3D to bardzo interesujący pomysł nie tylko dla początkujących czy rozwijających się firm. Chętnie zastosowałabym profesjonalne naklejki 3D w pokoju dziecięcym, a nawet na samochodzie w postaci znaku rozpoznawalnego swojej firmy, który miałby za zadanie przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Na sam koniec dodam, że naklejka może się składać również z liter.