Czym są litery wolnostojące?

Czym są litery wolnostojące?

  • Post Author:
  • Post Category:Reklama

Każde przedsiębiorstwo stosuje różne techniki sprzedaży i marketingu. Większość właścicieli korzysta jednak ze standardowych rozwiązań, jakimi są reklamy zewnętrzne. To skuteczna forma rozreklamowania firmy, gdyż instalacje widać z daleka i z reguły wyglądają interesująco. Przykładem takiej reklamy są litery wolnostojące o różnych rozmiarach, dobieranych indywidualnie do potrzeb klienta.

Gdzie zamontować litery wolnostojące?

Litery wolnostojące gabarytowePrzestrzenne litery wolnostojące powinny zostać zamontowane w miejscach o dużych przestrzeniach, jak chociażby centra handlowe, ośrodki wypoczynkowe, parkingi czy tereny zielone. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby litery wolnostojące gabarytowe zostały również umieszczone wewnątrz budynków. Wymagana jest jednak do tego niezbędna przestrzeń, aby reklama w żaden sposób nie przeszkadzała w poruszaniu się. W wielu przypadkach takie litery wspierane są dodatkowo stelażem, aby odpowiednio utrzymywał instalację. Zaprojektowany produkt może być podświetlany i tym sposobem najczęściej widziany jest nawet z kilku kilometrów. Producenci liter wolnostojących są w stanie stworzyć bardzo duże rozmiary napisów, ale również nieco mniejsze. Kształt liter, ich kolor oraz ewentualne podświetlenie zależy od potrzeb zamawiającego. Cena za przygotowanie takiej formy reklamy może być nieco wyższa od standardowych liter 3D montowanych na elewacji. Inwestor będzie musiał zapłacić za nią nawet od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Litery wolnostojące zalecane są dla przedsiębiorstw, które dysponują sporym obszarem nieopodal swojego budynku. Tak wykonana reklama momentalnie podnosi renomę przedsiębiorstwa i tym samym zachęca do skorzystania z usług. Przykłady takich instalacji można spotkać w wielu hotelach i obiektach rekreacyjnych.