Blacharstwo lakiernictwo oczami blogera

Blacharstwo lakiernictwo oczami blogera

  • Post Author:
  • Post Category:Transport

Dzisiaj podzielę się z wami swoimi wrażeniami na temat jednego Warszawskiego warsztatu. Jakiś czas temu miałem stłuczkę i wgniotły mi się boczne drzwi od strony pasażera. Cały lakier zszedł, więc było mi potrzebne blacharstwo lakiernictwo, żeby doprowadzić samochód do stanu godnego użytkowania.

Blacharstwo lakiernictwo z warszawy jest dobre

blacharstwo lakiernictwoPonadto muszę znaleźć jakieś dobre miejsce, gdzie naprawiają tłumiki, ponieważ przez kolizję mój niestety odpadł. Facet, który we mnie wjechał uszkodził dość mocno przód i pytał mnie czy wiem, gdzie montują haki holownicze, ale nie potrafiłem mu pomóc. Sam muszę znaleźć warsztat dla siebie. Podzwoniłem po warszawskich warsztatach i znalazłem miejsce, gdzie jest dobre blacharstwo lakiernictwo i jeszcze mają tam warsztat i naprawię samochody. Ucieszyłem się, ponieważ samochód naprawię w jednym miejscu. Umówiłem się, że jeszcze tego samego dnia odstawię samochód do warsztatu. Miałem nadzieję, że do końca tygodnia uda się go całkowicie naprawić. Oczywiście jak pojechałem na miejsce to zostałem w pełni fachowo obsłużony. Facet powiedział, że drzwi mi tak odmaluje, że nawet nie będzie zauważalne, że było jakiekolwiek wgniecenie. Potwierdził, że tłumiki naprawiają, ale jeżeli nie ma konieczności wymiany to zespawają mi ten do odpadł i będę mógł spokojnie przejechać jeszcze wiele kilometrów. Koszt za malowanie i naprawę był bardzo korzystny i ucieszyłem się, że trafiłem do tego warsztatu. Och najlepsze blacharstwo lakiernictwo z warszawy jest naprawdę dobre, ponieważ tak jak facet mówił, nic nie było widać.

Tłumiki też świetnie naprawiają, bo mój działa jak nowy! Zapytałem przy okazji czy robią haki holownicze, aby w razie co dać znać temu facetowi. Potwierdzono mi, więc zadzwoniłem to tego kolesia i przekazałem mu informację. Będzie mógł tutaj naprawić auto.