Biuro nieruchomości poszukuje pracownika

Biuro nieruchomości poszukuje pracownika

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

W Bydgoszczy mieszkam od urodzenia. Lubię to miasto i dobrze mi się tutaj mieszka. Od kilku lat prowadzę własne biuro nieruchomości, które doskonale funkcjonuje. Prowadzę sprzedaż mieszkań na szeroką skalę i współpracuję z wieloma klientami. Wiem, jak funkcjonują inne biura nieruchomości, dlatego również ja zdecydowałem się dostosować do warunków panujących na Bydgoskim rynku.

Biuro nieruchomości ma mnóstwo zleceń

biuro nieruchomościOstatnio w ofercie pojawiły się apartamenty na wynajem i mam na to szalenie dużo klientów. Zdecydowałem, że muszę zatrudnić pracownika. Moje tanie biuro nieruchomości Bydgoszcz otrzymuje mnóstwo zleceń, których sam nie jestem w stanie obsłużyć. Zwłaszcza, że planuję wprowadzić działki rekreacyjne na sprzedaż do swojej oferty. Potrzebuję młodej i dynamicznej osoby, która będzie dyspozycyjna i co najważniejsze samodzielna. Zamieściłem ogłoszenie w internecie i czekałem na odzew. Zgłosił się do mnie bardzo dużo ludzi, ale wybrałem tylko te osoby, które mają doświadczenie, jeżeli chodzi o sprzedaż mieszkań. Nie mam czasu nikogo wdrażać czy szkolić, dlatego doświadczenie jest niezbędne. Zatrudniłem Łukasza, który jest bardzo obrotny i już wynajmował apartamenty u nas w Bydgoszczy. Oczywiście sprzedaż mieszkań też nie jest mu obca. Będzie to idealny pracownik. Obejmie sprzedaż mieszkań w Bydgoszczy oraz apartamenty na wynajem a ma będę mógł spokojnie wziąć działki rekreacyjne na sprzedaż i praca będzie szła płynnie. Wiem, że biura nieruchomości zatrudniają wielu pracowników, ale ja od zawsze działałem sam i sobie radziłem. Cieszę się, że moje biuro nieruchomości się rozwija i zatrudniłem Łukasza.

Dzięki temu moje biuro nieruchomości będzie w stanie wykonać każde zlecenie. Łukasz błyskawicznie się wdrożył i jestem z niego bardzo zadowolony. To dobry i sumienny pracownik.