Będe miała film z wesela

Będe miała film z wesela

 

Przygotowuje się z moim narzeczonym do ślubu. Już mamy załatwione wszystkie formalności a także zarezerwowaną salę i fotografa. Cały czas zastanawiamy się czy zdecydować się na kamerzystę. Kamerzysta bierze sporo pieniędzy za swoja pracę ale zostanie po niej fantastyczna pamiątka. Mój narzeczony nie jest przekonany do takiego wydatku a ja chciałabym mieć kamerzystę na weselu.

Szukam taniego kamerzysty

wideofilmowanie częstochowaPostanowiłam poszukać taniego kamerzysty, może dzięki temu przekonam mojego narzeczonego do zatrudnienia takiej osoby. Uważam, że warto jest mieć taką pamiątkę i chętnie zapłaciłabym kilkanaście złotych za taką usługę. Wiem, że wideofilmowanie Częstochowa jest dosyć drogie ale liczę na to, ze uda mi się znaleźć dobrego fachowca w przystępnej cenie. Postanowiłam poszukać kamerzysty w internecie. Podzwoniłam tez do znajomych, którzy mieli już śluby i korzystali z filmowania. W naszym mieście wideofilmowanie Częstochowa jest dosyć popularne i wydaje mi się, że wiele osób decyduje się na taką usługę. Często można zamówić w pakiecie fotografa a także kamerzystę. Postanowiłam zadzwonić do naszego fotografa i podpytać czy nie zna jakiegoś fachowca, który zajmuje się filmowaniem wesel. Okazało się, że żona fotografa rozpoczyna karierę w tym kierunku. Nie ma jeszcze sporego doświadczenia ale ona szuka uroczystości na których mogłaby za darmo filmować. Postanowiłam się z nią umówić i uzgodnić wszystkie formalności.

Mój narzeczony ucieszył się, że nie będziemy musieli za wideofilmowanie Częstochowa dodatkowo płacić. Jedyne koszty, które poniesiemy to w restauracji bo zapewnimy żonie fotografa poczęstunek w trakcie trwania uroczystości. Bardzo się cieszę, że zadzwoniłam do fotografa i zaproponował mi swoją żonę. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z jej pracy.