Bardzo szybkie wynajęcie namiotu weselnego

Bardzo szybkie wynajęcie namiotu weselnego

Radek oświadczył mi się całkiem niedawno. Mieliśmy się pobrać we wrześniu, sytuacja jednak trochę się zmieniła. Okazało się, że oboje, bo pracowaliśmy w tej samej firmie, zostaliśmy oddelegowani do chorwackiego oddziału naszej firmy. Na dwa lata. Nie chcieliśmy czekać ze ślubem. Mieliśmy miesiąc by go zorganizować.

Gdzie wynająć niedrogie i dobre namioty weselne?

wynajem namiotów weselnychNie panikowałam, bo wszystko dało się załatwić – z takiego założenia wychodziłam. Może i tak, ale nie załatwiliśmy lokalu. Będąc bliską płaczu, zażartowałam, że zrobimy wesele w namiocie. Radek spojrzał na mnie i szybko podchwycił myśl. Oboje widzieliśmy ostatnio film z takiego wesela. Nie mieliśmy wyjścia – nawet pogoda nie była istotna, bo wszystkie lokale w promieniu trzydziestu kilometrów były zarezerwowane. Poszukałam szybko w internecie: wynajem namiotów weselnych i znalazłam kilka firm. Dało mi to nadzieję. Dlaczego mielibyśmy się przejmować pogodą? W końcu to namiot. Jeśli będzie ciepło to super, jeśli będzie padać, to nie zmokniemy. Nie znałam cen, więc szybko sprawdziłam ile kosztuje wynajęcie. Nie znałam szczegółów, nie wiedziałam czy namiotów weselnych mają więcej i czy też nie są już zarezerwowane. Jak duży namiot potrzebujemy? Było późno, więc nie było co dzwonić. Wysłałam mejla ze wszystkimi pytaniami. Na drugi dzień otrzymałam odpowiedź. Wiedziałam już jakiej wielkości namiot muszę wynająć. Wiedziałam, że taki dostanę, za ile, z dodatkowym wyposażeniem i cateringiem. Wystarczyło potwierdzić zamówienie, wybrać podłogę, zapłacić zaliczkę i biec na przymiarkę sukni.

Bardzo się cieszyłam, że tak szybko podjęliśmy decyzję. Podejrzewam, że gdybym miała więcej czasu, pochłonęłoby to o wiele więcej nerwów i pieniędzy. A tak skupiłam się na najważniejszym. Na najbliższych mi ludziach.