Asystuję przy pracy z modelami architektonicznymi

Asystuję przy pracy z modelami architektonicznymi

Pracę dostałem po znajomości, ponieważ mój brat Jaś dość mocno się postarał. Jego przyjaciel ma własną firmę i zgodził się mnie przyjąć do siebie. Na razie jestem asystentem, ale z czasem jak zdobędę doświadczenie to będę pracował na samodzielnym stanowisku.

U nas wykonuje się wiele modeli architektonicznych

modele architektoniczneW firmie, w której pracuję wykonywane są modele architektoniczne i asystuję podczas ich tworzenia. Pracy przy tym jest całe mnóstwo, ponieważ wszystko musi być wykonane bardzo precyzyjnie i zgodnie z założeniami. Wiadomo, że teraz nie mam poważnych i odpowiedzialnych zadań, bo nie znam się na tym. Byłem na studiach i uczyłem się dużo na ten temat, ale brakuje mi doświadczenia, które muszę zdobyć jak najszybciej. W przyszłości to sam chcę wykonywać modele architektoniczne a bez doświadczenia to zapewne niewiele mi się uda zdziałać. Zawsze jak asystuję to przyglądam się wszystkiemu bardzo uważnie i nawet zdarza mi się pewne rzeczy notować. Robię to tylko dla siebie, ażeby mieć dane do wglądu na przyszłość. Ta praca wcale nie jest taka prosta i wymaga niesamowitego zaangażowania i wiedzy, która jest najważniejsza. Lubię tutaj pracować i wiem, że przyjaciel mojego brata póki co jest ze mnie bardzo zadowolony. Raz to nawet mnie chwalił, bo jak wykonywali jakieś modele architektoniczne to się udzieliłem i nawet podałem bardzo cenne wskazówki. Dobrze rokuję co jest zauważalne nie tylko przeze mnie. Po roku dostałem własny projekt do wykonania, ażeby mógł się wykazać na samodzielnym stanowisku.

Poradziłem sobie całkiem nieźle. Tylko raz prosiłem o pomoc, bo nie miałem pewności co do wielkości modelu, ale wszystko poszło gładko. Jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu zawodowego. Wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu.