Architekt wnętrz i moje mieszkanie

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

 Chciałam mieć ładnie wykończone mieszkanie, jednak moja praca nie pozwalała mi na zajmowanie się tym osobiście. Pracowałam bardzo długo, a ważny projekt sprawił, że zostawałam również na nadgodziny. Moje mieszkanie zeszło na drugi plan. Wtedy pomyślałam, że mogłabym zlecić komuś to zadanie.

Architekt wnętrz zajmie się wystrojem

Architekt wnętrz BydgoszczW końcu są specjaliści zajmujący się wystrojem wnętrz, którzy na pewno wykonają to szybciej i lepiej niż ja. Na pewno architekt wnętrz Bydgoszcz sprawi, że moje mieszkanie będzie jedyne w swoim rodzaju. Zleżało mi na tym, żeby wystrój był nowoczesny, ale jednocześnie przytulny. Nie lubiłam stylów takich jak rustykalny, czy prowansalski, jednak nie chciałam, żeby pomieszczenia wyglądały na bezosobowe. Na szczęście architekt wnętrz jest w stanie zastosować się do wskazówek klienta. Wybrałam taką osobę, która miała dobra opinię w internecie, dobre ceny, a przy tym była dostępna od zaraz. Architekt obejrzał dokładnie moje mieszkanie i porozmawiał ze mną na temat wystroju jaki mi się widzi. Potem zabrał się za projektowanie w programie komputerowym, gdzie była dostępna też wizualizacja 3d. Po projekcie architekt zaproponował mi również pomoc w zakupie mebli po promocyjnych cenach, ponieważ jako profesjonalista ma zniżki w sklepach. Było to dobre rozwiązanie, szczególnie że wiedział gdzie i co kupić, a część rzeczy mogłam zamówić internetowo z dostawa do domu, więc nie martwiłam się o transport i wynajem samochodu ciężarowego.

Z pomocą architekt moje mieszkanie wyglądało na bardzo zadbane i estetyczne. Z jednej strony meble wyglądały nowocześnie, ale były wygodne i przytulne. Kolory były chłodne, ale dodatki to rekompensowały. Całość pasowała do mojego gustu. Projektant dobrze się postarał przy aranżacji.