Architekt budowlany projektuje dom i dach

Architekt budowlany projektuje dom i dach

  • Post Author:
  • Post Category:Budownictwo

Jestem architektem budowlanym. Moja firma mieści się w Nadarzynie. Usługi świadczę w wielu miastach takich jak chociażby Warka czy nawet Otwock. Jako architekt pomagam ludziom wybrać dachy, okna, okucia czy wiele innych ważnych elementów. Głównie dachy stanowią największe wyzwanie, ponieważ jest ich mnóstwo.

Dach – jakie pokrycie wybrać?

DachyDachy, które są wybudowane z odpowiedniej dachówki są bardzo trwałe. Dodam, że takie dachy muszą pasować do całej budowy domu, ponieważ stanowią wraz z domem jedną całość. Ja swego czasu projektowałem dachy dla jednego z klientów, ponieważ mnie o to poprosił. Zaskoczyłem się, bo zaprojektowałem mu domy, gdzie również były dachy, ale on powiedział, że interesują go same dachy. Wiadomo, że wszystko zależy od kształtu domu i poza tym, jeżeli chodzi o dachy to również trzeba wziąć inne różne czynniki pod uwagę. Mój nowy klient zlecił mi wykonanie projektu jego domu oraz drugiego mniejszego, który będzie przeznaczony dla gości. Projekty tych domów były bardzo łatwe jak dla mnie i nawet już wiedziałem jakie dachy będą pasowały do tego projektu. Wszystkie dachy, które zaprojektowałem w stu procentach zadowalały wszystkich moich klientów. Nawet tych najbardziej wybrednych. Dachy są bardzo ważne w każdym domu, ponieważ nadają im kształtu i wyrazu. Jeżeli dachy nie są właściwie dopasowane, to dom wiele traci na swojej urokliwości. Jako architekt budowlany znam wszelkie dostępne materiały, z których wykonuje się dachy i wiem jak doradzać klientowi.

Co prawda projektuję dachy, ale skoro znam materiały to czemu nie podpowiedzieć? Jako architekt budowlany współpracuję z firmami, które stawiają dachy i wiem doskonale jakie techniki są wykorzystywane, aby dachy były trwałe i praktyczne. Są to nowoczesne metody, które się sprawdzają.

Więcej na temat można znaleźć na: http://www.dachlacz.com.pl