Aktywne ferie dla wszystkich

Aktywne ferie dla wszystkich

  • Post Author:
  • Post Category:Sport

Rok temu postanowiłem, że warto udać się na wakacje z dziećmi w okresie zimowym. Lubiłem góry ale nigdy wcześniej nie widziałem ich podczas tych chłodniejszych pór roku. Uznałem, że warto to zmienić i zachęciłem rodzinę do aktywniejszego wypoczynku.

Chciałem jechać całą rodziną na stok

czarna góra - narty na ferieCelem wyjazdu miała być nauka jazdy na nartach. Na początku wszyscy podeszli do tego trochę sceptycznie. Wyraźnie obawiali się, że to może być zbyt ryzykowne. Ja jednak byłem bardzo zdeterminowany i próbowałem ich zachęcić. Poszukując idealne miejsce docelowe zainteresowała mnie czarna góra – narty na ferie. Oferowano tam wysoki standard noclegów. Z dodatkowym pakietem bez problemu można było dokupić sobie posiłki. To również był duży plus, ponieważ będąc na wakacjach nikomu nie chce się ich robić. Zabierają sporo czasu i energii. Jadąc na wymarzony wyjazd nikt nie chce jeszcze chodzić po sklepach. Miejsce, które oferowało takie usługi było cenne. Również jakość szkółki oceniłem na bardzo wysoką. Był tam mój znajomy, który nigdy wcześniej nie jeździł na nartach. Powiedział, że w szybkim czasie instruktor pokazał mu jak bezpiecznie to robić. Teraz stał się sympatykiem tego sportu. Gdy pokazałem swojej rodzinie zdjęcia tego miejsca uznali, że jest bardzo sympatyczne i może tam być na prawdę świetnie. Okolica była malownicza i można było udawać się na długie spacery.

Taki kontakt z naturą był dla mnie ogromnie ważny, ponieważ jako osoba pracująca nie miałem czasu i miejsca gdzie mógłbym w taki sposób coś robić. Narty mogły okazać się sportem, który pomagałby na relaks. Byłem podekscytowany samym wyjazdem i odmierzałem czas. Ostatecznie mogę każdemu polecić to miejsce. Wraz z rodziną spędziłem niezapomniane chwile i pozwoliłem sobie na odrobinę relaksu.