2020 spódnice na topie

2020 spódnice na topie

  • Post Author:
  • Post Category:Moda

Około połowy aktualnego roku 2019 było już wiadomo co będzie na topie w następnym sezonie 2020. Zapowiedzi najmodniejszych stylizacji, które będą królować w przyszłym roku mogliśmy podglądać na półrocznym fashion weeku w Mediolanie. Były tam obecne największe i najbardziej znakomite domu mody z całego świata. To właśnie oni dyktują i wyznaczą modę przyszłości. Podpytaliśmy czołowych projektantów, co będzie się nosiło w roku następnym. Wszyscy zgodnie i jednomyślnie odpowiadali na nasze pytania.

Hit przyszłego sezonu 2020 – spódnica rozkloszowana

spódnica rozkloszowana midiWspomniane jednomyślne odpowiedzi pytanych przez nas projektantów wskazywały, iż w przyszłym sezonie 2020 najmodniejsze będą z całą pewnością tytułowe spódnice rozkloszowane. Jakie dodatki będą do nich najlepsze. Jeżeli chodzi o biżuterie to ze względu na dość mocne akcentowanie spódnica, powinniśmy zainwestować w biżuterię subtelną. Delikatny naszyjnik i lekko widoczne kolczyki, na przykład białe perły, do tego złoty zegarek lub bransoletka. A jak to się przedstawia z długościami spódnic: spódnica rozkloszowana mini będzie odpowiednia dla nastolatek i młodych dziewczyn, niezależnie od wzrostu. Choć polecana jest w szczególności dla niskich, szczupłych kobiet – w znakomity sposób wydłuża ona naszą sylwetkę. Z kolei spódnica rozkloszowana midi, będzie odpowiednie dla Pań bardzo wysokich, ponieważ skraca ona dość znacząco proporcje sylwetki. Dla kobiet noszących większe rozmiary odpowiednia będzie spódniczka rozkloszowana o długości maxi – wyszczupli ona sylwetkę. Dodatkowo pamiętajmy, iż ciemne kolory, również działają wyszczuplająco.

Pamiętajmy o tym, iż w ostateczności to buty czynią naszą stylizację całościową. Jeżeli ubierzmy wysokie szpilka nasze rozkloszowana spódnica bez względu na długość będzie wyglądała wieczorowo (poza za mini oczywiście wtedy mamy bardziej imprezowy look). Z kolei z adidasami stworzymy sportową elegancję.